4 Weeks Of Meal Packs

4 Weeks Of Meal Packs

Regular price $595.00
Unit price  per 

What's better than one week of a Meal Pack?

What's better than two weeks of Meal Packs?

What's better than three weeks of Meal Packs?

YOU GUESSED IT MAMA, four weeks of Meal Packs!!!

What a swag! And a wee little discount to boot. Hashtag winning!

___

We'll leave it up to you as to whether you want Vego or Regular or even go a little crazy and mix it up with some of each! Just leave us a note in the text box on the 'Cart' page at checkout and we'll sort you out!

 

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)